top of page
IMG_20200308_215833uprav.png

Na úvod musím říct, že jsme velmi dlouho vybírali zahradníka, který by nejen zrealizoval zahradu podle nějakého navrhu - těch je dost, ale především zahradu navrhl podle našich a ne jen jeho zaběhlého stylu. Doporučil ty správné rostliny, poradil nejen po odborné, ale hlavně designerské stránce. V tu chvíli to začne být problém, jelikož otázka typu „a jak to chcete“ není zcela jistě na místě. Kdybych to věděl, tak tu nejste… 

 

Byli jste jediní, které zajímalo, jak často a kde si děti hrají, jestli na zahradě trávíme čas sami, nebo s přáteli, jak často grilujeme a další podstatné dotazy. To byl vlastně ten moment, kdy jsme zbystřili a rozhovor nás zaujal. Po předchozích bezduchých výkladech jiných zahradníků, které nezajímalo naopak skoro nic, byl tohle neskutečný rozdíl. Tohle bylo to, co jsme potřebovali slyšet, bez toho totiž ani není možné zahradu „na míru“ vytvořit. Za pár dní jste nám přivezli prezentaci, která byla celá nádherně barevně ručně namalovaná včetně všech detailů. Úžasné bylo umístění okrasných rostlin do pergoly, kterou to náramně zútulnilo, to nás vůbec nenapadlo. Tímhle jste si nás definitivně získali. Když to porovnám s počítačovými návrhy, je to neskutečný rozdíl… 

 

Výsledek je krásná zahrada, která vznikla proto, že to někdo dělá tak, jak by se to dělat mělo, lidským přístupem, naprosto úžasným jednáním a nic pro vás není problém. I následná osobní péče o rostliny několik týdnů po zasázení je obdivuhodná. Jste jediní, které s klidným svědomím doporučím dále.

 

Ještě jednou děkujeme za něco, co bychom si sami nikdy nedokázali takto navrhnout a zrealizovat.


rodinná zahrada, plzeňský kraj

S Lenkou a Tomášem z firmy ZahradyZahrady byla od začátku radost spolupracovat. Pozorně si vyslechli všechny naše představy, prozkoumali zahradu a vytvořili tři úžasné návrhy, ze kterých jsme společně vytvořili finální projekt. Ten zpracovali včetně nádherných vizualizací a dodali podrobný rozpočet na realizaci. Vše za předem domluvenou cenu a ve slíbeném termínu. Jak říkám, radost spolupracovat.

 


INKA a honza tůmovi, dolní břežany

ingrid tůmová je autorkou knihy síla archetypů ženské duše, více informací najdete zde >

  • Facebook
87177561_502698260438959_801009330529763

zahradyzahrady nám navrhli zatím jen projekt zahrady,protože jsme ho řešili už při stavbě domu,dali nám na výběr z několika návrhů
a po společné konzultaci jsme vybrali pro nás ten nejvhodnější,už teď se těším na realizaci :-) 

 

 

 

 

 

 

ivana švecová, nepomuk

ivana švecová je skvělá fotografka, sledujte její stránky zde >

IMG_2102 (2) kopie.jpg
  • Facebook

Od firmy "Zahradyzahrady" jsme si nechali realizovat terénní úpravy zahrady a retenční vsakovací jímku. Během několika dnů intenzivní práce několika šikovných lidí bylo hotovo. Neskutečné. A doteď se nás sousedi v okolí ptají, odkud máme tak pěknou hlínu :) Děkujeme.

 

 

 

 

 

 

 

Dana a Adam, Králův dvůr

čekanovi.jpg

S firmou ZahradyZahrady spolupracujeme v Chotěšově již druhým rokem. Naše zakázky jsou v rozmezí od liniové výsadby stromů až po kompletní dodávku návrhu výsadby zeleně a následnou realizaci. Máme dobrou zkušenost s tím, kdy si během zadání společně se zástupci firmy projdeme dané lokality, prodiskutujeme možnosti a většinou se nám podaří posunout naše představy konkrétním směrem. Určitě bych rád doporučil i následné zpracování grafické studie, s přesným zaměřením a návrhem jednotlivých druhů vegetace pro daná stanoviště. To považuji za téměř zásadní krok. Dá se tak dojednat finální podoba i skladba výsadby. Během dosavadní spolupráce firma ZahradyZahrady vysadila v naší obci desítky stromů. Ty byly vzhledem k ceně vždy pěkně předpěstovány. K vysazeným dřevinám máme rovněž sjednánu následnou péči. Na naší straně pak zůstává pouze péče o řádnou zálivku. I zde je zástupce firmy ZahradyZahrady důsledný a „tlačí“ nás k zodpovědnosti. Firmu ZahradyZahrady mohu s klidným svědomím doporučit pro realizaci i Vašich plánů na výsadbu zeleně.

Pavel Malina, místostarosta obce Chotěšov

Spolupráce s Tomášem a Lenkou při řešení zahradních úprav u našeho rodinného domu, přinesla mnoho zajímavých podnětů a nápadů. Krásně barevně zpracované návrhy nám dali možnost vybrat a postupně realizovat ideální řešení, ve kterém budeme spokojeni my i naše děti. Naprosto výborná komunikace a spolupráce.
 

Hana viktorová, nepomuk

Od firmy ZahradyZahrady jsem si nechala zpracovat projekt na záhon ve svahu před domem. Mým požadavkem bylo použít rostliny, které jsem měla k dispozici a vhodně je doplnit. V domluveném termínu vyřešili osázení v zajímavé barevné kombinaci a připravili pro mě

i několik variant na živý plot kolem pozemku. Celou kompozici jsem si dokázala představit i díky velmi zdařilé vizualizaci s popisky navrhovaných rostlin. Určitě doporučuji.

Mgr. Marie Metličková, starostka obce Břežany

Několik let měl manžel sen vybudovat na zahradě jezírko, oslovili jsme několik firem, ale vždy zůstalo jen u slov. Firma ZahradyZahrady  se nám ozvala sama na popud námi poslední poptávané firmy. Po upřesnění našich představ byl velmi rychle zpracován projekt a tak brzy začala samotná realizace, která proběhla k našemu překvapení velmi rychle a to i v ne zrovna příznivé době - jarní epidemie koronaviru. I když jsme měli prostor velmi omezený dokázala firma ZahradyZahrady splnit hlavně manželovo očekávání a mne velmi tato realizace jezírka nadchla- i když sem nebyla zpočátku z manželova nápadu nadšena. Touto opravdu krásnou realizací se stala naše zahrada o hodně krásnější a všichni moc obdivují jezírko bez kterého si již nedovedeme naši zahradu představit.

Firmu ZahradyZahrady můžeme i dalším zájemcům o změnu stávající zahrady na krásnější vřele doporučit .

Moc děkujeme .

Miloslava a Pavel Hlůžkovi, Pačejov

Díky spolupráci s firmou ZahradyZahrady jsem si mohla splnit dlouho odkládaný sen o úpravě rozlehlého prostranství před naším domem. Byl nám předložen zajímavý návrh a díky rychlé profesionální realizaci, se naše předzahrádka stala důstojným místem, které vždy vítá nás i každého návštěvníka.
 

Marie Vraná, Letiny

bottom of page